Про Академію­­ 

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського є найбільшим недержавним ВНЗ в Малопольському воєводстві і другим у всій Польщі за кількістю студентів. Академія представлена ​​7 факультетами, 23 напрямами в тому числі навчанням на спеціальностях Міжнародний бізнес і Міжнародний туризм, де заняття проводяться англійською мовою.

Академія має велику кількість ВНЗ-партнерів не тільки в Європі, але також на Тайвані і в Марокко. Постійно збільшується кількість лекцій і занять, що проводяться на іноземних мовах, що робить можливим навчання в Краківській Академії молоді з інших країн. Розвиток міжнародного студентського обміну багато у чому спрощує введена система трансферу балів відповідно до стандартів ECTS, участь в міжнародних програмах з обміну студентами, а також те, що випускники отримують додаток до диплома на іноземній мові.

Мультімедійні лекційні зали, сучасні лабораторії та майстерні, чудові професори та викладачі, широкий вибір спеціальностей, можливість познайомитися з цікавими людьми гарантують те, що роки навчання в Академії залишаться незабутніми. В одній з будівель Академії знаходиться також сучасна бібліотека, у фондах якої знаходиться більше 126 тис. Книг і близько 390 найменувань різних видань з усього світу. Крім того, в кожній будівлі знаходиться кафе / їдальня, де можна смачно і недорого перекусити. Також, в одному з корпусів знаходиться професійно обладнаний тренажерний і фітнес-зал. 

Ректор Академії - Єжи Малєц

Професор юридичних наук, керівник кафедри історії держави і права в Академії. З 2002 року є експертом Державної акредитаційної комісії при Міністерстві освіти Польщі. Колишній заступник ректора по роботі зі студентами, а з 1 вересня 2005 року - ректор Краківської Академії. Був нагороджений Лицарським хрестом Ордена відродження Польщі, виданими Президентом Польщі в 2004 році.

Напрямок Спеціальність Вартість стаціонарної форми навчання Вартість заочної форми навчання
Архітектура  Архітектура  Новая ячейка Новая ячейка
Описание товара Новая ячейка Новая ячейка
Описание товара Новая ячейка Новая ячейка
Новая ячейка 1 Новая ячейка 2 Новая ячейка 3 Новая ячейка 4
© 2014-2020