BeFirst
ОСВІТНІЙ ПРОСТІР
<span style="font-weight: bold; text-decoration: underline;">Ягеллонський Університет</span>
Ягеллонський Університет
Про університет
Ягеллонський університет (пол. Uniwersytet Jagielloński), також називають Краківський університет, або ж Ягайлонський університет було засновано Казимиром ІІІ ще 12 травня 1364 року.
Це один із найбільших та найстаріших університетів Європи і є найдавнішим університетом Польщі.
Університет налічує 15 факультетів та здійснює підготовку за 73 напрямами і 152 спеціалізаціями.
Особливої уваги заслуговує бібліотека Ягеллонського університету, в якій зберігається більше 6 млн одиниць. У фондах бібліотеки є велика колекція середньовічних рукописів, таких, як "De revolutionibus orbium coelestium" Коперника, "Кодекс" Балтазара Бегема. Також є велике зібрання літератури польського Самвидаву (рос. Самиздат) - підпільні листівки, книжки, брошури і періодичні видання, видавані поза цензурою (зокрема в СРСР) за часів комуністичної влади (1945-1989рр).
Вартість навчання та проживання
Середня вартість навчання в університеті складає близько 2000 євро за рік. Вирізняється факультет лікарської справи, де цінник значно вищий.
Власники Карти Поляка та сталого побиту можуть вчитись безкоштовно❗️
📚В 2019 році при вступі брались до уваги оцінки із ЗНО українських кандидатів, додатково потрібно було здати співбесіду із польської мови.
🎓Після успішного проходження цих етапів вас зараховують до університету.
Для своїх студентів університет пропонує дуже класні гуртожитки👆 Їх є 5 та окремий гуртожиток для студентів факультету лікарської справи. Вартісь проживання є невеликою і складає трошки більше 100 євро у місяць.
Ми пишаємося тим, що кожного року маємо декілька студентів, які успішно проходять вступні випробування і ВСТУПАЮТЬ до Ягеллонського Університету!
Рейтинги
В загальних рейтингах польських ВНЗ Ягеллонський університет постійно ділить 1-2 місце з Варшавським Університетом.
У рейтингу 2020 року зайняв 1 місце серед усіх державних університетів Польщі.
Підтвердження престижності університету є і те, що його часто обирають для проведення міжнародних політичних, економічних та інших форумів - на початку лютого 2020 року в головній залі університету виступав президент Франції Емануель Макрон під час свого офіційного візиту до Польщі
Відомі випускники
  • Кароль Войтила — Папа Римський Іван Павло II
  • В'ячеслав Казимирович Липинський — історик, український політичний діяч
  • Михайло Галаса — окружний провідник ОУН Тернопільщини
  • Миколай Коперник — математик, астроном
  • Станіслав Лем — письменник-фантаст
  • Андрей Шептицький — митрополит УГКЦ.

UJ Бакалаврат.pdf

НАПРЯМКИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

UJ Магістратура.pdf

НАПРЯМКИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Обработка видео...

Відгук нашої студентки, Войтишенко Марії
Всім привіт! Мене звати Маша Войтишенко і сьогодні я поділюсь з вами своєю історією.
Про навчання за кордоном я почала замислюватися ще у 9-му класі. А так як іноземні мови вивчати мені подобається, вирішила записатись на курси польської мови у Вінниці. Не скажу, що одразу планувала вступати до Польщі, проте після консультацій в офісі BeFirst ми з батьками все-таки вирішили спробувати.
В школі я завжди вчилась відмінно, мені подобалось. Польська мова мені також давалась доволі легко, з огляду на це менеджери BeFirst запропонували мені спробувати вступити в Ягеллонський Університет. Проте мене одразу попередили, що вступ не є простим і тут буде конкурс. Комісія з університету дивилась мої оцінки із ЗНО, але основним було проходження співбесіди польською мовою.
Про всі кроки вступної кампанії мене заздалегідь попереджали і це круто, оскільки нам не потрібно було ні про що хвилюватись (ну, можливо, тільки трішки).
Особливо, що сподобалось - це підготовка та організація співбесіди з Ягеллонським Університетом. І тут також про все попіклувались. Мені не потрібно було їхати до Кракова, все пройшло у Вінниці. Також мене попередили, який може бути сценарій розмови на співбесіді і до чого потрібно готуватись.
Ви не уявляєте, яка я була щаслива, коли мені подзвонили і сказали, що я вступила Ці емоції я не забуду ніколи
Мій вступний результат - це 92 бали із 100 можливих та загальне 5 місце в рейтинги всіх кандидатів-іноземців.
Після цього мені допомогли зібрати документи на візу та зарезервували гуртожиток. Проживаю я не в гуртожитках Ягеллонського Університету, оскільки сама так захотіла.
Важко не згадати про велику кількість напрямків, цікаву методику викладання, лояльне ставлення викладачів, відкритість студентів і, взагалі, великий спектр шансів покращити себе і свої здібності.
Звичайно, без труднощів ні одна дорога до успішного майбутнього не може обійтись. Неодноразово доведеться виходити із зони комфорту, потрапляти в незручні ситуації, побороти страхи і мовний бар’єр. Але це справді того варте і я ще жодного разу не пошкодувала через свій вибір.
Дякую всьому колективу BeFirst, за супровід, відданість справі та те, що не залишаєтесь байдужими!)
 
© 2014-2021 ОП "BeFirst"
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з дозволу правовласників з посиланням на джерело