Переваги Освітнього простору "BeFirst":
 • ГАРАНТІЯ вступу до будь-якого ВНЗ Польщі (на комерційній основі)
 • Допомагаємо зі вступом на бюджетні грантові місця у ВНЗ та з якісною підготовкою до співбесіди з ВНЗ (за умови наявності таких місць, а також виконання вами всіх вимог ВНЗ)
 • ми ГАРАНТУЄМО кваліфікований і надійний супровід під час навчання (наші куратори живуть і працюють в тому місті, де навчатиметеся ви)
 • курси польської мови та лінгвістичні клуби проводять ДИПЛОМОВАНІ ВИКЛАДАЧІ-полоністи та носії мови
 • проводимо щорічну СЕРТИФІКАЦІЮ польською комісією, з видачею СЕРТИФІКАТУ, що підтверджує рівень знання польської мови
Переваги отримання освіти в Польщі:
 • Висока якість освіти в Польських ВНЗ за прийнятною ціною, середня вартість навчання в межах 1000-1500 євро/рік
 • Диплом, що визнається в усіх країнах Європи, Канаді та США, а також отримання повної вищої освіти за три роки
 • Вступ без іспитів та ЗНО. Більшість університетів не проводять вступні іспити, достатньо отримати сертифікат про знання польської або англійської мови, пройти мовні курси при університеті і мати хороший середній бал атестату.
 • Міжнародні програми обміну та стажування. В українських студентів є можливість приймати участь в стажуванні у всесвітніх компаніях і отримати трудову угоду вже на останньому курсі університету. А програми міжнародного обміну, такі, як ERASMUS та ін., забезпечать отримання подвійного диплому - польського ВНЗ та британського, німецького, французсьго, американського тощо. При цьому вартість навчання не змінюється.
 • Можливість підробляти під час навчання. Українські студенти з моменту настання повноліття мають право офіційно працювати під час навчання в польських ВНЗ.  

Наша історія

2014 рік — у Вінниці відкрито центр з вивчення польської мови та інформування батьків та майбутніх студентів стосовно навчання в Польських ВНЗ
2015 рік - Відкрито представництво у м. Хмельницький. А такожу співпраці з "ОС Україна", відкрито новий напрямок - Профорієнтація старшокласників за Європейською методикою "Magellano Університет».
2016 рік — у пропозиції по навчанню за кордоном, збільшується кількість країн, а також додаються мовні табори в різних країнах світу.
2017 рік - окрім польської мови в центрі запускаються курси англійської та німецької мов.
2018 рік - розширюмо спектр діяльності і відкриваємо дитяче відділення. В центрі розпочинають діяти такі напрямки, як: "Пізнайко" - всебічний розвиток, дошколярик, група подовженого дня, "Захоплююча психологія", сучасна хореографія, малювання, англійська мова з творчістю, театральна студія
2019 рік - запущено новий напрямок для дітей "МЕНТАНІУМ" - ментальна арифметика, нейрогімнастика, критичне та креативне мислення, ейдетика
прогноз на 2020 рік - Освітній простір "BeFirst" розпочинає свою діяльність по всій Україні
Наша команда
 
<span style="font-weight: bold;">ВАЛЕНТИНА МЕЛЬНИЧУК - керівник освітнього простору "BeFirst", "BeFirst.Kids"</span>
ВАЛЕНТИНА МЕЛЬНИЧУК - керівник освітнього простору "BeFirst", "BeFirst.Kids"
Це Валентина - засновниця та керівник освітньго простору "BeFirst" та "BeFirst.Kids".
Свою справу не вважає бізнесом. Основною метою створення освітнього простору є надання можливості дітям отримати класну освіту доступним методом та у цікавому, інтерактивному форматі.
"А чому допомагаємо нашим учням вступити до Польщі? Тому що там вони отримують європейську освіту і мають можливість подорожувати, а також працевлаштуватись в будь-якій країні світу. І тоді їх повернення в Україну - це свідомий вибір дорослої людини. Тільки так можна розбудовувати європейську Україну."
"Майбутні студенти та їхні батьки довіряють нам! А це важливо! Ми вміємо брати на себе відповідальність і вони відчувають це. А ще наша робота їм так багато часу економить та нервів))"
"Найважливіше, чому ми всі маємо вчити дітей - це любов! Також виявляти і розвивати таланти кожного, творчі здібності, креативне та критичне мислення. Це те, що відрізнятиме людину від машини."
<span style="font-weight: bold;">
						ОЛЕНА ХОМ'ЯЧУК - керівник мовної школи, адміністратор освітнього простору
					</span>
ОЛЕНА ХОМ'ЯЧУК - керівник мовної школи, адміністратор освітнього простору
Знайомтесь, Олена Хом’ячук - керівник мовних курсів та адміністратор в одному обличчі. Тобто Лєна – це та людина, яка точно відповість на всі запитання про освітній простір «BeFirst», навіть якщо її розбудити серед ночі (знаємо, перевіряли😁).
Це робота моєї мрії. Бо я завжди хотіла, щоб цікаво, спокійно, весело, де всі - одна команда, де керівник - Людина, а співробітники також - Люди. Коли розумієш і тебе розуміють, коли тебе підтримують і ти підтримуєш).
✍️Найбільшим успіхом у роботі вважає безпосередньо успіх всього центру «BeFirst». «А коли бачу радісні обличчя учнів, батьків, вчителів, свого керівника – радію, що вони у мене є. Надіюсь, що і вони радіють що у них є Я😍»
А бути душею колективу, чути і розуміти кожного Олені допомагає освіта за фахом "Психолог") Ії люблять всі - клієнти, співробітники... Ми вже звикли до того, що прийшовши вперше до нашого центру, людина відкриває перед нею душу. Ми це робимо всі! І всім вистачає її уваги. Ми вже не говоримо про її високий професійний рівень!) Тому що в нас працюють лише професіонали!
<span style="font-weight: bold;">
						МАРИНА ХИМЕНЮК- вчитель польської мови, менеджер по роботі з ВНЗ</span>
МАРИНА ХИМЕНЮК- вчитель польської мови, менеджер по роботі з ВНЗ
Марина проводить курси польської мови та працює у напрямку "Освіта в Польщі".
"Моїм захопленням є Польща - польська культура, традиції і насамперед мова". - І саме це підштовхнуло Марину підвищити свій рівень і отримати ступінь магістра з польської філології!
Найбільше досягнення для нашої Маринки - це щасливі обличчя та посмішки дітей, особливо вступників до ВНЗ Польщі.
"Коли вони, отримавши сертифікати із польської мови, підтвердили свої здобуті під час занять знання і вступили до омріяного вузу в Польщі - то незабувається ніколи" - додає Марина.
"Приємно усвідомлювати, що нас рекомендують і що ми справді допомагаємо майбутнім студентам і ми професіонали своєї справи, а тому починаємо із вибору спеціальності, навчального закладу, міста, продовжуємо подачею документів, бронюванням житла і повним супроводом під час переїзду, поселення та під час навчання."

<span style="font-weight: bold;">Пан Ярослав - вчитель польської мови</span>
Пан Ярослав - вчитель польської мови
Ярослав - "свій пацан" для учнів курсів польської мови. Майбутні студенти линуть до нього із питаннями про навчання та життя в Польщі, довіряють свої таємниці і бояться підвести вчителя, не вивчивши задану тему. І хоча на заняттях завжди гамірно і весело, пан Ярослав викладач вимогливий і його учні знають, що всі проколи доведеться відпрацьовувати, іноді навіть з присіданнями))
Молодий, веселий і з цікавими розповідями Ярослав - викладач зі ступенем магістра, випускник Університету адміністрації та права, м. Гдиня, Польща.
"Тоді, коли до польського університету вступав я, поряд не було людей, які б підказали, що мені краще їхати підготовленим, вивчити мову, дізнатись інформацію про країну, в якій потрібно буде жити під час навчання. Саме цим ми зараз і займаємось у "BeFirst"
<span style="font-weight: bold;">
						НАТАЛІЯ КОВАЛЬЧУК - вчитель англійської та української мов</span>
НАТАЛІЯ КОВАЛЬЧУК - вчитель англійської та української мов
Наталя - викладач англійської та української мов, для дітей, підлітків та дорослих.
Це той випадок, коли вчитель може веселитись і бешкетувати зі своїми наймолодшими учнями і водночас швидко підвищувати їм рівень володіння мовою. Наталі точно знає секрет роботи з учнями молодшої школи!) А також, що дуже цінно - вміє витримувати тонку грань, між дружніми стосунками на заняттях та повагою до вчителя.
Дуже відповідально відноситься до підготовки до ДПА та ЗНО випускників старших класів, а також успішно готує до співбесід з університетами!
"Я люблю вивчення мов і хотіла б цією любов'ю поділитися зі своїми учнями. У своїй роботі найбільше ціную спілкування, адже мова якраз і допомагає нам порозумітись і дізнатися щось нове. Під час занять для мене дуже важливі практика та індивідуальний підхід. Я прагну, щоб мої учні розуміли, "як працює" мова, хотіли вивчати і використовувати її."
<span style="font-weight: bold;">
						ВІКТОРІЯ ЖУРБЕНКО - викладач англійської мови
					</span>
ВІКТОРІЯ ЖУРБЕНКО - викладач англійської мови
Вікторія, викладає англійську мову школярам та дорослим відвідувачам освітнього простору "BeFirst".
"Люблю літо, Італію та космос. Захоплююся Гокінговою моделлю Всесвіту. Моя справжня пристрасть - література. Обожнюю Стівена Кінга, Айріс Мердок, Девіда Селінджера та Джона Толкієна. Пишу різножанрову прозу: наразі закінчую свій другий роман і незабаром перейду до написання третього."
"Люблю навчати дітей та дорослих англійської мови. Мої учні - це мої друзі. Я глибоко переконана, що кожна нова іноземна мова відкриває двері в інший світ, з його унікальною будовою та менталітетом"
Найбільшим успіхом для Вікторії у роботі в центрі "BeFirst" є учні. "Я прагну, щоб вивчення мови для них було не ефімерною далекою метою, а інструментом спілкування вже з першого дня; щоб іноземна мова допомагала злетіти їм до будь-яких висот - про що б вони не мріяли"
А самі учні настільки люблять свою вчительку, що в прямому сенсі не дають їй навіть похворіти)) Що не може не радувати нас!)
<span style="font-weight: bold;">
						ЛАРИСА КРИЖАНОВСЬКА - керівник дитячого напрямку "BeFirst.Kids"
					</span>
ЛАРИСА КРИЖАНОВСЬКА - керівник дитячого напрямку "BeFirst.Kids"
Лариса Анатоліївна (її часто називають так найменші відвідувачі центру) - керівник дитячого напрямку, працює з дошколяриками та учнями 1-4 класів, викладач за курсом "Ментаніум", відповідальна за всебічний розвиток, підготовку ваших діток до школи та успішне навчання в 1-4 класах.
Найбільші досягнення у роботі для Лори (бо так ми її ніжно називаємо😍)
"💪це знати, що вдалось знайти підхід до кожної дитини: до усміхненої і похмурої, до веселої і сумної, до непосидючої і тихенької;
💪це знати, що діти не боятимуться говорити про себе і проблеми з друзями, відкривати свої маленькі серця, ділитися таємницями, посміхатися один одному, жартувати із кумедних моментів, радіти, і щиро-щиро обіймати після заняття;
💪це знати, що скільки б не було дітей кожного року і як би вони не змінювалися, усі залишають великий відбиток у серці того, хто їх навчав!"
Лариса - саме та вчителька, до якої приходять через роки, якій надсилають листівки і яка залишається в дитячій пам'яті і сердечках на довгі роки"
<span style="font-weight: bold;">
						ОЛЕНА ТЕПЛУХА - вихователь найменших учнів центру
					</span>
ОЛЕНА ТЕПЛУХА - вихователь найменших учнів центру
Працювати з маленькими дітками, дарувати їм своє тепло та разом з ними робити перші, часом невпевнені кроки до світу знань - це ще той виклик. Але маючи в своєму колективі Оленку, ми впевнені, що ваші дітки під надійним крилом.
Отож, Олена, викладач курсів "Дошколярик" та "Бамбіно", а також друга мама для діток в міні-садочку "Мері Попінс", закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коюбинського.
Тепла, ніжна і така рідна для всіх дітей - вони її просто обожнюють! А найцікавіше те, що кожного разу, уходячи додому, малеча запитує: "А коли вже знову в садочок?"
Найбільшим успіхом у роботі вважає досягнення діток: малі, великі, будь-які. "Важливо, - додає Олена, - щоб крок за кроком відбувавався процес розвитку. І, звичайно, зігріває душу посмішка дітей та їх батьків".
<span style="font-weight: bold;">
						ДАНА МАРЧУК - викладач хореографії, театральної студії та англійської з творчістю для діток 4-6 р.
					</span>
ДАНА МАРЧУК - викладач хореографії, театральної студії та англійської з творчістю для діток 4-6 р.
Дана - викладач дитячої хореографії, театральної студії та курсу "Англійська з творчістю для малечі"
Закінчила акторський факультет училища культури та мистецтв ім. Леонтовича.
Приймала участь в спектаклях, як актриса та артистка балету в театрі ім. Садовського, а також знімалась, як акторка в кіно: "Тримай біля серця", "Відпустка дикуном та "Таємна операція", де також виступала у ролі помічника режисера.
Найбільшим успіхом у роботі з вихованцями вважає розвиток їх безмежних потенційних можливостей. Бо саме це, вважає Дана, принесе більше радості в їх життя і у світ в цілому.
Вона згуртовує своїх учнів у дружні команди, які в будуть разом виступати, показуючи власні таланти на широкий загал.
<span style="font-weight: bold;">
						ІРИНА КРИВОНОС - Психолог центру
					</span>
ІРИНА КРИВОНОС - Психолог центру
Ірина Кривонос курує психологічний напрямок нашого центру:
 • психологічні заняття з дорослими (тренінги, семінари, індивідуальні консультації)
 • курси «Я-впевненість» для дітей 6-8 років
 • "Пізнавальна психологія" для дітей 9-11 років
 • «Лабораторія успіху» для підлітків 12-14 років
 • пісочна та арт-терапія.
Вивчала психологію в ОМУРЧ "Україна", психолог, арт-терапевт, фасилітатор ISDP. Автор книги "Психея", а також МАК карт "Я образ", "Енергія думки", "Мій Космос" та психологічних ігор "Психея" та "Fairy tail".
Найбільший успіх у роботі для Іри – це блиск в оченятах діток, їх радість від перебування на заняттях та слова вдячності від дорослих.
Надзвичайно велика кількість, як дітей, так і підлітків з нетерпінням чекають канікул, особливо літніх! Тоді вони можуть багато часу проводити з Ірою в наших таборах - а це надзвичайно веселі та корисні ігри, забави, феєрверк емоцій, пізнавальні психологічні вправи та цікавенні екскурсії. І як же приємно чути від учасників: "Це найкращий табір!", "Мої найкращі канікули!", "Іра - ти сама, сама краща вожата!", "Ми тебе любимо!"... Фотографії, спогади і дитячі листи залишаються в душі Іринки назавжди.


© 2014-2020