BeFirst
ОСВІТНІЙ ПРОСТІР
BeFirst: Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій
Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій
Про Університет
Польсько-Японська академія інформаційних технологій (колишній польсько-японський Інститут інформаційних технологій) є одним з кращих недержавних вищих навчальних закладів у Польщі. Він був заснований в 1994 році на основі двосторонньої угоди між урядами Польщі та Японії. Він приділяє особливу увагу навчальній програмі, яка постійно переглядається і оновлюється відповідно до вимог ринку праці, загальноприйнятими академічними стандартами, як польськими, так і європейськими, досягненнями в галузі інформатики та додатків.
PJAIT має право надати ступінь бакалавра, інженера, магістра та доктора наук в галузі науки і мистецтва. В якості одного з чотирьох приватних університетів він має ступінь доктора філософії. Його навчальна пропозиція включає дослідження в галузі комп'ютерних наук, управління інформацією, мистецтва та дизайну та культури Японії.
  • Факультет комп'ютерних наук є безперечним лідером на ринку освіти в Польщі. Там приділяють особливу увагу наявності високоякісної навчальної програми, що відповідає потребам ринку, а також викладанню з використанням найсучасніших технологій.
  • Факультет інформаційного управління пропонує сучасному інженеру дослідження, в яких поєднуються знання управління зі знанням інформаційних технологій.
  • Art and Design дозволяє отримати знання, необхідні для створення мультимедійних робіт, що характеризуються використанням передових технологій, а також допомагає розвинути художні навички. Випускники-досвідчені користувачі ІТ-інструментів і володіють знаннями в області графіки.
  • Дизайн інтер'єру - це міждисциплінарна область навчання, яка дає поглиблені знання, розуміння та навички у створенні навколишнього середовища людини.
  • Факультет культури Японії пропонує вивчення культури з особливим акцентом на культуру і мистецтво Далекого Сходу і велике вивчення японської мови.
PJAIT фокусується на практичних навичках, у зв'язку з цим у студентів і випускників немає проблем з пошуком роботи. Вони добре підготовлені для роботи в багатьох областях, де практичне знання ІТ є необхідною умовою. У PJAIT працюють видатні фахівці, дослідники та викладачі з Польщі та інших країн.
Переваги
У рамках угод про співпрацю студенти PJAIT та викладачі можуть брати участь у програмах обміну іноземними студентами.
PJAIT проводить міжвузівські обміни в рамках програми LLP Erasmus з 31 університетом (наприклад, в Японії, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Італії). Університет пропонує велику систему стипендій.
Студенти зобов'язані брати участь у Програмі стажування, і кращі з них мають можливість отримати місце роботи у визнаних на міжнародному рівні компаніях.
Дослідження в PJAIT гарантують цікаву і добре оплачувану роботу в майбутньому. Це інвестиції в майбутній професійний успіх.

PJATK Бакалаврат.pdf

НАПРЯМКИ, СПЕЦІАЛВАРТІСТЬ НАВЧАННЯЬНОСТІ ТА

Перейти

PJATK Магістратура.pdf

НАПРЯМКИ, СЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

PJATK your story starts here

Обработка видео...

© 2014-2021 ОП "BeFirst"
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з дозволу правовласників з посиланням на джерело