BeFirst
ОСВІТНІЙ ПРОСТІР
<span style="font-weight: bold; text-decoration: underline;">Університет Лазарського</span>
Університет Лазарського
Про університет
Університет Лазарського (пол. Uczelnia Łazarskiego; раніше відомий як Вища школа комерції та права імені Рішарда Лазарського у Варшаві) - це приватний польський університет, заснований Рішардом Лазарським у 1993 році.
Освітня пропозиція включає навчання на 3 факультетах: юридичному та адміністративному, економічному та управлінському та медичному. Університет пропонує такі ступені, як бакалаврат, магістратуру, докторантуру з юриспруденції, аспірантуру, MBA, LLM, докторські семінари, тренінги та мовні курси, а також є навчання англійською мовою, що дозволяє отримати Британський ступінь університету Ковентрі.
Університет Лазарського готує юристів, економістів, бізнесменів, державних службовців, політиків і дипломатів. У 2017 році він також розпочав навчання лікарів на медичному факультеті, як другий приватний університет у Польщі.
  • Факультет Економіки та менеджменту
 економіка
 Фінанси та бухгалтерський облік
 управління міжнародними відносинами
Спеціальна програма, що проводиться спільно з британським університетом Ковентрі, дозволяє отримати два дипломи: польський і британський.
  • Факультет права та управління
 право
 адміністративний
 право в бізнесі
Якість освіти на факультеті була підтверджена польською акредитаційною комісією, яка присудила відзнаку магістра права. Студенти проходять практику, зокрема, в студентській юридичній консультації. Факультет включає в себе міжнародні юридичні школи, а також LLM-єдині навчальні заклади в Польщі, що навчають юристів з усього світу разом з Бостонським університетом і Центром міжнародних юридичних досліджень в Зальцбурзі.
Чим цікаво
Після закінчення університету існує можливість отримання наступних ступенів, таких як вчений ступінь доктора права в галузі права, вчене звання доктора юриспруденції в галузі права.
  • Медичний факультет Університет Лазарського був першим приватним університетом у Варшаві і другим у Польщі, який розпочав навчання лікарів. Внутрішня система якості освіти була адаптована до вимог, що виходять з реформи науки і вищої освіти. На факультеті є центр фундаментальних і клінічних досліджень, що включає лабораторію фундаментальних медичних наук і лабораторію морфологічних наук.

UL Бакалаврат.pdf

НАПРЯМКИ, СПЕІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

UL Магістратура.pdf

НАПРЯМКИ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

Uczelnia Łazarskiego - spacer po kampusie

Обработка видео...

© 2014-2021 ОП "BeFirst"
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з дозволу правовласників з посиланням на джерело