BeFirst
ОСВІТНІЙ ПРОСТІР
<span style="font-weight: bold; text-decoration: underline;">Варшавська політехніка</span>
Варшавська політехніка
Про університет
Варшавський політехнічний університет (пол. Politechnika Warszawska) - один з найбільших вищих навчальних закладів Польщі, і один з найбільших в усій Центральній Європі. Засновано 8 червня 1898 року і названо в честь російського імператора Миколи ІІ. Спочатку мова викладання була російська, а польську мову викладання ввели після того, як у Варшаву 5 серпня 1915 року ввійшли німецькі війська і дозволили полякам ввести рідну мову в навчанні. Тут працюють понад 2 000 викладачів. Кількість студентів сягає близько 35000 чол, переважна більшість яких навчається очно. На базі університету ункціонують 18 факультетів, які охоплюють майже всі області науки і технології. Всі вони розташовані в Варшаві, крім одного, який перебуває в Плоцьку.
Рейтинги
У 2020 році, як і пр щороку Варшавська політехніка займає 3-тє місце серед усіх державних університетів Польщі і 1-ше місце серед технічних вузів.
Факультети
- факультет управління та соціології - архітектурний факультет - хімічний факультет - факультет електроніки та інформаційних технологій - електричний факультет - фізичний факультет - факультет геодезії і картографії - будівельно-гідротехнічний факультет - інженерно-будівельний факультет - факультет технології машинобудування - факультет матеріалознавства - факультет математики та інформаційних наук - факультет механіки, енергетики і авіації - факультет мехатроніки - факультет автомобілів та робочих машин - транспортний факультет - факультет управління - факультет будівництва, механіки та нафтохімії в Плоцьку - факультет української філології
Цікаво знати
Випускники Варшавської політехнвки становлять найбільший відсоток серед польських менеджерів і директорів. Кожен дев'ятий президент з 500 кращих компаній Польщі - випускник ВП. Професор Курник, ректор Варшавської політехніки, пояснює це тим, що університет дає міцну основу для підготовки менеджерів, даючи студентам освіту на вищому рівні, а також уміння користуватися необхідними інструментами та інформацією, включаючи знання іноземних мов.

PW Бакалаврат.pdf

НАПРЯМКИ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

PW Магістратура.pdf

НАПРЯМКИ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

Politechnika Warszawska - Technicznie najlepsi!

Обработка видео...

© 2014-2021 ОП "BeFirst"
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з дозволу правовласників з посиланням на джерело