освітній простір "Befirst" пропонує:

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ПО ВСТУПУ ВІД 390€!

 
Безкоштовне навчання після 9-го класу 
Вступ до будь-якого ВНЗ без іспитів та ЗНО
 Профорієнтація
цвет
Зимові та літні мовні табори в Польщі
 Курси польської та англійської мов в Україні
Освітні ознайомчі візити
Переваги Осівітнього простору "BeFirst":
  • ГАРАНТІЯ вступу до будь-якого ВНЗ Польщі (на комерційній основі)
  • Допомагаємо зі вступом на бюджетні грантові місця у ВНЗ та з якісною підготовкою до співбесіди з ВНЗ (за умови наявності таких місць, а також виконання вами всіх вимог ВНЗ)
  • ми ГАРАНТУЄМО кваліфікований і надійний супровід під час навчання (наші куратори живуть і працюють в тому місті, де навчатиметеся ви)
  • курси польської мови та лінгвістичні клуби проводять ДИПЛОМОВАНІ ВИКЛАДАЧІ-полоністи та носії мови
  • проводимо щорічну СЕРТИФІКАЦІЮ польською комісією, з видачею ПОЛЬСЬКОГО СЕРТИФІКАТУ, що підтверджує рівень знання польської мови
Переваги отримання освіти в Польщі:
  • Висока якість освіти в Польських ВНЗ за прийнятною ціною, середня вартість навчання в межах 1000-1500 євро/рік
  • Диплом, що визнається в усіх країнах Європи, Канаді та США, а також отримання повної вищої освіти за три роки
  • Вступ без іспитів та ЗНО.Більшість університетів не проводять вступні іспити, достатньо отримати сертифікат про знання польської або англійської мови, пройти мовні курси при університеті і мати хороший середній бал атестату.
  • Міжнародні програми обміну та стажування. В українських студентів є можливість приймати участь в стажуванні у всесвітніх компаніях і отримати трудову угоду вже на останньому курсі університету. А програми міжнародного обміну, такі, як ERASMUS та ін., забезпечать отримання подвійного диплому - польського ВНЗ та британського, німецького, французсьго, американського тощо. При цьому вартість навчання незмінна.
  • Можливість підробляти під час навчання. Українські студенти з моменту настання повноліття мають право офіційно працювати під час навчання в польських ВНЗ.  

Історія Проекту

2014 рік — у Вінниці відкрито центр з вивчення польської мови та інформування батьків та майбутніх студентів стосовно навчання в Польських ВНЗ у співпраці з Проектом "Освіта без кордонів"
2015 рік - Відкрито представництво у м. Хмельницький. А такожу співпраці з "ОС Україна", відкрито новий напрямок - Профорієнтація старшокласників за Європейською методикою "Magellano Університет».
2016 рік — у пропозиції по навчанню за кордоном, збільшується кількість країн, а також додаються мовні табори в різних країнах світу.
2017 рік - окрім польської мови в центрі запускаються курси англійської та німецької мов.
2018 рік - розширюмо спектр діяльності і відкриваємо дитяче відділення. В центрі розпочинають діяти такі напрямки, як: "Пізнайко" - всебічний розвиток, дошколярик, група подовженого дня, "Захоплююча психологія", сучасна хореографія, малювання, англійська мова з творчістю, театральна студія
2019 рік - запущено новий напрямок для дітей "МЕНТАНІУМ" - ментальна арифметика, нейрогімнастика, критичне та креативне мислення, ейдетика
прогноз на 2020 рік - Освітній простір "BeFirst" розпочинає свою діяльність по всій Україні

ОСВІТНІЙ ПРОСТІР "BeFirst"

польські внз партнери
 
Ми працюємо по всій території Польщі, допомагаючи українським студентам вступити до будь-якого навчального закладу. Ось неповний перелік ВНЗ, переглянувши який, ви можете заповнити анкету для отримання більш детальної інформації
 
навчання після 9-го класу
 

Перелік спеціальностей в технікумах і ліцеях Польщі

1. IT-спеціальність 6. Організація реклами 11. Хімік-аналітик
2. Логістика 7. Альтернативні джерела енергії 12. Ветеринарія
3. Авіоніка 8. Залізничний транспорт 13. Військовий профіль
4. Туризм 9. Перукар, косметолог 14. Будівництво
5. Готельно-ресторанний бізнес 10. Експлуатація підйомного обладнання 15. Філологія

Безкоштовно для українців!!!

Заповніть анкету для отримання більш детальної інформації…

© 2014